۱۴۰۳ پنج شنبه ۴ مرداد
جهش تولید با مشارکت مردم
بيانيه حفظ حريم شخصي

بيانيه سياست حفظ حريم خصوصي كاربران
 

 شركت گاز خراسان شمالي ، متعهد است كه حريم شخصي كاربران خود را حفظ نمايد. بدين منظور خود را ملزم به رعايت  استانداردهاي جهاني مورد نياز در جمع‌آوري و حفاظت داده‌ها مي‌داند.

  مشاهده صفحات وب‌سايت‌ ما نيازمند دادن اطلاعات از سوي كاربران نمي‌باشد، اما برخي موارد از جمله ارائه خدمات بصورت الكترونيكي  وغير حضوري مستلزم دريافت اطلاعات شخصي شما بوده  و پس از تحليل اطلاعات اين خدمات به شما ارائه مي‌گردد.


شركت گاز خراسان شمالي ، در تمامي اين موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصي شما مي‌باشد و به هيچ وجه اطلاعات فردي و شخصي كاربران خود را افشا نمي كند.

ما حفظ امنيت اطلاعات شخصي شما را امري بسيار جدي و مهم مي دانيم و در  پرتال  خود از سياستهاي امنيتي و فناوري هايي استفاده مي كنيم كه براي محافظت از اطلاعات شخصي طراحي شده اند.

همچنين از روشها و دستورالعملهاي امنيتي سختي كه قوانين حفظ حريم خصوصي كاربران به آنها نياز دارد، پيروي مي كنيم.اين روشهاي محافظتي ذخيره سازي، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر ميگيرد و از دسترسي و استفاده غير مجاز از اين اطلاعات جلوگيري مي كند.

در بخش پيوندها، پيوندهاي  فعال به وب سايتهاي ديگر وجود دارد كه متعلق به سازمانها و شركتهاي ديگر هستند. اين وب سايتها قوانين و كوكيهاي مختص خودشان را دارند كه ما پيشنهاد مي كنيم قبل از استفاده از اين وب سايتها آنها را مطالعه كنيد.

تاریخ به روزرسانی:
1397/06/03
تعداد بازدید:
3360
جهش تولید با مشارکت مردم
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت گاز خراسان شمالي ميباشد.
Powered by DorsaPortal